Úterý, 26. září 2023 - kalendář.
Neinvazivní liposukce

Tel: 731 055 459

Ošetření rázovou vlnou

Podstatou techniky je biomechanická stimulace tkání na základě průchodu vibračních pulzů rázové vlny ošetřovanou oblastí. Procedura je zcela bezbolestná, nevyžaduje rekonvalescenci.

Náhled inzerátu: Ošetření rázovou vlnou

Ošetření akustickou rázovou vlnou patří k novinkám na našem trhu a je velmi účinnou metodou v boji s celulitidou,“ informuje MUDr. Hana Landová. Revoluční přístroj dokáže minimalizovat celulitidu, vytvarovat postavu především v oblasti stehen, hýždí, břicha a paží, krom toho koriguje strie, jizvy a celkově vypíná pleť. Působí také coby prevence celulitidy.

I přítel si všiml změny mé postavy, což byl zajisté vrchol mého úsilí,“ raduje se klientka, jež podstoupila kúru šesti 40minutových zákroků.

Jak procedura probíhá? Po vstupní konzultaci lékař aplikuje ultrazvukový gel pro lepší převod energie na pokožku. Používají se dvě různé koncovky s odlišným účinkem kvůli dosažení ideálního výsledku. Změna bývá viditelná po třech čtyřech návštěvách. Terapie není omezena věkem, jako u každé se zaměřením na lymfatický systém je doplněna zvýšeným příjmem tekutin, aby se tělo snáze zbavilo uvolněných odpadních látek.

Podrobnosti a profesionální péči vám poskytne kupř. Studio Hana beauty, Štefánikova 229/5, Praha 5, tel. 731 055 459.

TOPlist