Pondělí, 15. dubna 2024 - kalendář.
Neinvazivní liposukce

Tel: 731 055 459

Rekondiční stoly Shapemaster

Ilustrační foto stolů ve Studiu Hana beauty v Praze

Sestava 7 rekondičních stolů s regulovatelnou rychlostí nabízí neuvěřitelné množství variant cvičení a tím se stává atraktivní pro všechny věkové skupiny. Deset rychlostních stupňů umožňuje vhodně kombinovat pasivní cvičení se svalovými kontrakcemi v různých délkách. Zařízení lze tedy využít jak na rehabilitaci, tak pro celkové vylepšení aktuální kondice.

Pomocí pasivních a opakujících se izokinetických pohybů se svaly stávají pevnější a pružnější a dochází k výraznému tvarování postavy. Ze zdravotních přínosů je to především vyrovnání svalové dysbalance, zlepšené držení těla a úprava krevní cirkulace.

Naše Studio nabízí tyto stoly:

 • Rekondiční stůl - Stomach Hip Trimmer - ilustrační foto

  Stomach Hip Trimmer
  Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích, bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.

 • Rekondiční stůl - Leg Toner - ilustrační foto

  Leg Toner
  Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

 • Rekondiční stůl - Tummy Toner - ilustrační foto

  Tummy Toner
  Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.

 • Rekondiční stůl - Hip Waist Trimmer - ilustrační foto

  Hip Waist Trimmer
  Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

 • Rekondiční stůl - Waist Trimmer - ilustrační foto

  Waist Trimmer
  Posiluje tělo do stran. Tento pohyb posiluje a zpevňuje břišní svaly a svaly v oblasti bederní páteře. Pomáhá zlepšit svalový tonus celého těla a zeštíhlit linii pasu.

 • Rekondiční stůl - Upper Body Toner - ilustrační foto

  Upper Body Toner
  Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

 • Rekondiční stůl - Circular - Rower - ilustrační foto

  Circular - Rower
  Víceúčelový stůl využitelný k posilování a relaxaci. ROVER - veslování posiluje prsní svaly, triceps, biceps a ramena. CIRCULATOR - zlepšuje krevní oběh mírným vibračním pohybem. Uvolní napjaté svaly a pomáhá zbavovat tělo přebytečné vody a toxických látek. Dává pocit relaxace a znovunabytí energie.

TOPlist