Úterý, 26. září 2023 - kalendář.
Neinvazivní liposukce

Tel: 731 055 459

Accent XL

Liposukce bez skalpelu - Accent XL

Radiofrekvenční systém Accent XL je určen pro estetická a kosmetická ošetření, odstranění tukových vrstev a celulitidy.

Radiofrekvenční liposukce

Accent XL - ilustrační foto

Jedná se o jednu z metod bezbolestné, neinvazivní liposukce využívající jako princip radiofrekvence, v našem případě jde o přístroj Accent XL firmy Alma Lasers s jedinečnu frekvencí 40,68 MHz a výkonem, který nemůže nabídnou žádný jiný přístroj pracující na stejném principu.

Vzhledem k tomu, že se jedná o neinvazivní metodu je ošetření prakticky bezbolestné a nevyplývají z něho žádné omezení ve smyslu následné rekonvalescence. V průběhu aplikace pociťuje klient či klientka pouze teplo. Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do různé hloubky dle použité hlavice a stimuluje tukové buňky k vyloučení svého obsahu do cévního a lymfatického systému. Standardně se využívají dvě hlavice pro ošetření celého těla a to jednak unipolární hlavice sloužící pro tvarování problematických partií, odstranění objemu tukové tkáně a celulitidy s větší penetrací do hloubky až 15 mm. Následně se využívá bipolární hlavice s nižší penetrací a maximálním účinkem na kolagenní vlákna, což má vliv na následné vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek s největším účinkem do hloubky 6 mm.

Průběh ošetření

Po vstupní konzultaci lékařem následuje vlastní ošetření, délka ošetření je 55-60 minut dle individuální tolerance k teplu. Aplikace vždy probíhá za použití obou hlavic. Jak již bylo zmíněno je aplikace bezbolestná a je při ní pociťován pouze tepelný počitek. Ošetření není nijak limitující, není třeba žádné rekonvalescence, je třeba pouze dodržovat určitý doporučený postup. Mezi jednotlivými aplikacemi je nutné dodržovat určité časové rozestupy dané ošetřovanou partií v rozmezí 7-14 dní. Počet aplikací se volí individuálně vzhledem k ošetřované partii a množství tuku. Efekt ošetření se projevuje již od druhého ošetření a ještě i několik týdnů po poslední aplikaci.

Indikace k aplikaci

  • redukce tuku a tvarování postavy v následujících partiích – lýtka, vnitřní, vnější stehna, hýždě, břicho, boky, záda, paže, podbradek, obličej a další
  • redukce celulitidy, lipomů, ateromů
  • korekce strií, jizev a celkově vypnutí pleti

Kontraindikace ošetření

  • aktivní zánětlivé či nádorové onemocnění
  • těhotenství
  • porucha integritry kůže v místě ošetření
  • kovové implantáty v místě aplikace – lépe konzultovat

Po ošetření

  • Není žádná rekonvalescence. Můžete hned odejít domů a pokračovat v běžných aktivitách. Ošetření lze provádět ve všech ročních obdobích.

O účincích ošetření můžete číst ve článcích: Bezbolestná liposukce, Liposukce bez skalpelu nebo v nejčastějších otázkách.

TOPlist