Pondělí, 15. dubna 2024 - kalendář.
Neinvazivní liposukce

Tel: 731 055 459

Masáže

Lymfatická masáž

Ruční lymfatickou masáž charakterizují velmi jemné doteky a lehký tlak na celé tělo podél lymfatického systému. Je to tedy velmi lehká masáž s přesně daným tlakem, kterým dochází k posouvání lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna.

Lymfatická masáž - ilustrační foto

Lymfatický systém a krevní oběh, jsou dva oběhové systémy, které existují vedle sebe s podstatným rozdílem - lymfatický systém nemá svůj automatický pohon ve formě srdce jako pumpy. Tekutina - lymfa - se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů. Lymfatické cévy jsou ve většině orgánu těla a slouží k odvodu škodlivin, které nahromaděním vytvářejí otoky. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách, kde probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků a toxinů.

Masaží cíleně dosáhneme:

  • Zrychlení toku lymfy v organizmu a tím odvod škodlivých látek z těla
  • Vyprazdňování tukových buněk – což má za následek snižování hmotnosti, odstraňování celulitidy a zlepšení kvality kůže
  • Zmenšení otoků
  • Zvýšení imunity – pomoc před nachlazením, alergií
  • Urychleného vstřebávání hematomů
  • Uvolnění a relaxaci organizmu

Kontraindikace:

  • Jakýkoli druh malignity organizmu, akutní virové nebo bakteriální onemocnění, či akutní žilní onemocnění

Výsledky:

  • K nastartování lymfatického systému je dobré absolvovat kúru v rozsahu 8 – 10 hodin v průběhu 3 týdnů a následně udržovat režim buď jednou měsíčně po 2 hodiny, nebo 3 týdenní kúru opakovat za půl roku

Klasická masáž / Sportovně rekondiční masáž

Pomáhá odstraňovat únavu a urychluje regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolesti svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení. Vhodná při bolestech zad. Uvolňuje namožené svaly po sportovní i jiné fyzické zátěži. Sami si můžete určit, které svalové partie mají být masírovány (záda, šíje, nohy, ruce,...).

TOPlist